MÖBLER / Soffor / Soffa 12563055
nr 1256 3055
Soffa
50 / 60-tal. Längd: 160, slitage på armstöd
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:33:41
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
20 maj
Retro
Läs mer om Retro